Małgorzata Rozenek odpowiedziała Wojewódzkiemu!Kuba Wojewódzki w obszernym wpisie na Facebooku zwrócił się do Małgorzaty Rozenek-Majdan. Powody były dwa: jednym z nich jest wypowiedź prezenterki na temat udziału Renaty Kaczoruk w “Tańcu z gwiazdami”. Drugi to wyrok w sprawie założonej showmanowi przez Rozenek-Majdan. Na odpowiedź wywołanej do tablicy prowadzącej nie trzeba było długo czekać.

Kuba Wojewódzki ponad rok temu udzielił wywiadu portalowi playboy.pl, w którym wyznał między innymi to, że Małgorzata Rozenek-Majdan “weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Prezenterka zapowiedziała proces, a kilka miesięcy temu magazyn “Flesz” napisał, że zapadł już wyrok i Kuba Wojewódzki za swoje słowa będzie musiał ponieść karę w wysokości 30 tys. złotych, które mają zostać przekazane na Fundację TVN “Nie jesteś sam”. Co więcej, przeprosiny dziennikarza mają pojawić się na stronie internetowej czasopisma “Playboy”. Całą sytuację dopiero teraz skomentował sam zainteresowany.

Showman w swoim wpisie na Facebooku wyznał, że wyrok został uchylony.

“Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – »Weszła Pani do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej«” – napisał Wojewódzki.

Przyznał też, że zabezpieczył SMS-y, które kiedyś otrzymywał od prezenterki.

“Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie, jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?” – napisał.

Na koniec życzył państwu Majdanom powodzenia w ich nowym programie “Iron Majdan”.

Małgorzata Rozenek-Majdan o udziale Renaty Kaczoruk w “Tańcu z gwiazdami”

Powód, dla którego Kuba Wojewódzki zabrał głos, jest jeszcze jeden. Prezenterka w wywiadzie dla party.pl skomentowała rzekomy udział Renaty Kaczoruk w “Tańcu z gwiazdami”.

“Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego i uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my, idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. (…) To jest dopiero klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji w polskim show-biznesie” – mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

“Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę. Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem” – odpowiedział Wojewódzki.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Małgorzata Rozenek odpowiedziała Wojewódzkiemu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz