Małgorzata Rozenek nie podzieli się majątkiem z nowym mężem!O ślubie tej medialnej pary mówi się już coraz częściej. Małgorzata Rozenek (38 l.) i Radosław Majdan (44 l.) tworzą szczęśliwy związek i planują jego legalizację. Jak udało nam się dowiedzieć, perfekcyjna pani domu chce jednak podpisać intercyzę małżeńską! Niezależnie od gorącego uczucia, jakim darzą się Radek i Gosia, nie można zapominać o zdrowym rozsądku. Rozenek napisała przecież doktorat na temat rozdzielności majątkowej, jak mogłaby więc nie wykorzystać tej szerokiej wiedzy również w swoim życiu?

Planując ślub z Radkiem Majdanem, poruszyła i ten temat. W końcu zarówno ona, jak i jej narzeczony dysponują sporym majątkiem. Mieszkają w Warszawie w luksusowym apartamencie Majdana, a ona ma w stolicy jeszcze kilka mieszkań.

– Nie widzą poza sobą świata teraz, ale są zgodni co do tego, by podpisać intercyzę. Przeszli przecież już niejedno miłosne zawirowanie i jako dorośli ludzie wolą być zabezpieczeni na przyszłość. Uważają, że to im przecież teraz nic nie zaszkodzi, a lepiej dmuchać na zimne – mówi Faktowi znajomy pary. To się nazywa zdrowe podejście do małżeństwa! Miłość miłością, ale sprawy majątkowe warto mieć uporządkowane od samego początku.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Małgorzata Rozenek nie podzieli się majątkiem z nowym mężem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz