Małgorzata Rozenek mówi o pierwszej randce z Radkiem Majdanem!Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaręczyli się ponad rok temu, w święta Bożego Narodzenia i od tamtej pory planują ślub. Ciągle jednak nie mają czasu go wziąć. Zwlekają z tym tak długo, że pojawiły się podejrzenia, że w rozmowach o ślubie chodzi im głównie o podtrzymanie zainteresowania mediów, a ostatnio też wypromowanie nowego programu “lady” Małgosi. W rozmowie z Dzień Dobry TVN wspominali tym razem swoją pierwszą randkę. Jak się okazało, nie są do końca zgodni w kwestii chronologii.

To było w kinie? Tam się poznaliśmy? – zastanawiała się Rozenek. Ja pamiętam, jak się poznaliśmy, ale do końca nie wiem, o czym mówimy. Radosław był tak oszołomiony, że nie wiedział, gdzie jechać.

Jak się okazało, Radosław ma lepszą pamięć.

Jechaliśmy samochodem i nie mogłem trafić do domu – wspomina. Zgubiłem się, jak Małgosia dała się zaprosić na randkę, a potem było z tym kinem. Chcieliśmy być anonimowi, więc pojechaliśmy do kina do Janek.

Tam właśnie zostali zauważeni przez naszego czytelnika, gdy wchodzili na salę kinową z torebką żelków. To prawda, że jedliśmy żelki, ale to było następnym razem, jak byliśmy w kinie – wspominała Małgorzata. Takie zielone, długie węże. To był jedyny raz w życiu, kiedy jadłam żelki.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Małgorzata Rozenek mówi o pierwszej randce z Radkiem Majdanem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz