Małgorzata Rozenek-Majdan idzie na wojnę z szantażystką?Lady Małgorzata Rozenek-Majdan (ma 38 l., ale wygląda zdecydowanie młodziej) walczy z byłą współpracownicą na łamach tabloidu… Jak już pisaliśmy, nowa żona Radka Majdana jest ostatni kłębkiem nerwów. Wszystko z powodu byłej już koleżanki, która wykradła jej prywatne zdjęcia z telefonu i grozi, że jej opublikuje.

Największym marzeniem szantażystki jest ponoć to, aby Małgorzata raz na zawsze zniknęła z show-biznesu. Rozenek nie zamierza jednak spełniać jej życzenia i w tabloidzie poinformowała, że jeśli kobieta opublikuje te zdjęcia i dotrą one do jej synów, spotkają się w sądzie!

“Bardzo restrykcyjnie kontroluję to, jak chłopcy korzystają z internetu. Mimo to wiem, że mogą do nich dotrzeć pewne złe rzeczy na mój temat. Jeżeli to przekroczy granice dobrego smaku, to mogę to przeżyć. Ale jeśli ktoś naruszy naszą godność, to osoby, które do tego doprowadzą, mogą być pewne, że będę w walce z nimi posiłkować się polskim sądownictwem” – straszy w “Fakcie” lady Małgorzata.

Mamy nadzieję, że 10-letni Staś i 6-letni Tadzio nigdy nie natrafią w sieci na tego typu kompromitujące ich mamę rzeczy!
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Małgorzata Rozenek Majdan idzie na wojnę z szantażystką?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz