Małgorzata Rozenek jest na drogiej głodówce!Choć na zbędne kilogramy nie może narzekać, Małgorzata Rozenek (38 l.) stwierdziła, że może wyglądać jeszcze lepiej. Ostatnio perfekcyjna pani domu zafundowała sobie dietę oczyszczającą organizm. Jak dowiedział się Fakt, gwiazda TVN zrezygnowała z jedzenia! Zamiast tego pije teraz napoje składające się z pomieszanych soków z owoców i warzyw. Całość takiej tygodniowej kuracji kosztuje ją około 1000 zł, ale czego nie robi się dla pięknego i świeżego wyglądu!

Rozenek marzy o tym, by jej powrót do TVN wypadł jak najlepiej. W związku z tym tuż przed konferencją prasową stacji, która zaplanowana jest na 21 stycznia, gwiazda przeszła na restrykcyjną dietę. – Świat ujrzy wreszcie fragmenty jej nowego programu „Projekty Lady”. Będzie udzielała wielu wywiadów i pozowała do zdjęć, chce wszystkich olśnić – mówi nam jej znajomy.

Czy pomoże jej w tym picie soków? – Jeszcze przez kilka dni Rozenek nie będzie nic jadła. Jej dieta opiera się na piciu pięciu półlitrowych napojów dziennie. Dzięki temu jej organizm się oczyści, a ona zrzuci nieco wagi. Jest absolutnie pewna, że dzięki temu będzie wyglądać świeżo i młodo – zdradza informator Faktu.

Wcześniej soki od Juicy Jar piła m.in. Doda, Zosia Zborowska, Klaudia Halejcio czy Marcelina Zawadzka.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Małgorzata Rozenek jest na drogiej głodówce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz