Małgorzata Rozenek jak prawdziwa gwiazda!Naturalność – to najnowszy trend lansowany ostatnio przez zachodnie gwiazdy. Nie tylko pokazują się one na ulicach bez makijażu i w luźnych strojach. Wrzucają też zdjęcia do internetu, jak wyglądają, kiedy rano wstaną i nie zdążą się umalować. Jedną z takich gwiazd jest supermodelka Cindy Crawford (50 l.). Ale jak się okazuje, w Polsce też ma już swoje naśladowczynie. Ostatnio furorę zrobiła Małgorzata Rozenek (38 l.), która pokazała się pod swoim mieszkaniem całkiem inaczej, niż ją do tej pory widzieliśmy.

Nie każda kobieta ma w sobie tyle odwagi, aby pokazać się całemu światu bez makijażu, w wałkach na głowie i dresie. Ale nie nasza Małgosia. Perfekcyjna Pani Domu jest świadoma swojej urody i nic nie musi już udowadniać. Może sobie więc pozwolić na pokazanie się ludziom tak, jak chodzi w domowych pieleszach. Widzieliśmy to na własne oczy pod jej mieszkaniem na warszawskim Ursynowie.

Okazuje się, że to nie przypadek. Rozenek śledzi po prostu trendy z zagranicy. Jedną z pierwszych wielkich gwiazd, które odważyły się pokazać swoje naturalne piękno, była Cindy Crawford. Modelka wyszła z domu bez makijażu i w wałkach na głowie, a że w okolicy akurat przechodzili fotografowie, jej zdjęcia obiegły cały świat. Taki zabieg przysporzył jej tylko jeszcze większej liczby fanów.

“Małgosia, ty się nie maluj. Bez makijażu wyglądasz najcudowniej” – czytamy w komentarzach na profilu Rozenek na Facebooku. Jak widać, jej naturalne zdjęcia również robią furorę.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata Rozenek jak prawdziwa gwiazda!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz