Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji!Małgorzata i Radosław Majdan razem z synami postanowili odpocząć od medialnego zgiełku. Zrobili sobie urlop i uskutecznili rodzinny wypad do Tajlandii.

Za sprawą nowego sezonu i wiosennej ramówki Majdanowie zrobili sporo szumu. Wszystko przez nowy program “Iron Majdan”, który jest dumnie zapowiadany przez producentów i ma być absolutnym pewniakiem wśród wszystkich pozycji w ramówce TVN. Zanim jednak zacznie się nowy sezon, gwiazdy TVN-u postanowiły zrobić sobie przerwę od blasku fleszy, celebryckich kłótni i wyjechali na wakacje. Tym razem wybrali się aż do Tajlandii.

“Perfekcyjna” regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Cała rodzina korzysta z uroków Tajlandii. Wygrzewają się w promieniach słońca, wypoczywają na plaży i cieszą się wspólnie spędzonymi chwilami.

Rozenek odprężona pozuje u boku męża. Na najnowszym zdjęciu uwagę przykuł jednak Radosław. Okazuje się, że on także dba o formę. I to z imponującymi efektami. Widać to po jego dobrze zbudowanej klatce piersiowej. Internauci obserwujac relacje zazdroszczą im i komplementują to, jak wyglądają.

“Radosław, jaka klata. Pełen podziw”, “Przywieźcie trochę lata do Polski!”, “Pięknie wyglądacie”, “Piękna kobieta i piękne miejsce”, “Super. Ale Wam zazdroszczę tego ciepła i słonka” – piszą internauci.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz