Małgorzata Rozenek chce zrobić damę z Renaty Kaczoruk!Cios za cios – tak wygląda ostatnio medialna wojna Małgorzaty Rozenek-Majdan (38 l.) i jej męża Radka (43 l.) z Kubą Wojewódzkim (53 l.) i jego ukochaną Renatą Kaczoruk (30 l.). Obie strony zarzucają sobie dwulicowość, brak kultury i chamstwo. Teraz głos zabrała gwiazda TVN. Zapewnia, że z modelki zrobi damę. – Casting do drugiego sezonu “Projektu Lady” jeszcze jest otwarty, więc zapraszam do zgłaszania się – zachęca Małgosia w rozmowie z “Super Expressem”.

Rozenek-Majdan specjalizuje się ostatnio w uczeniu dobrych manier niepokornych dziewcząt. Jednak Kuba i jego dziewczyna cały czas wytykają jej, że się do tego nie nadaje, a wręcz sama potrzebuje nauki savoire-vivre’u.

- Osoba z dobrymi manierami nigdy nie ocenia kogoś trzeciego. Casting do drugiego sezonu “Projektu Lady” jeszcze jest otwarty, więc zapraszam do zgłaszania się – Małgorzata rzuca wyzwanie Kaczoruk i dodaje: – Każdy ma prawo sądzić, że ja jestem idiotką. Nie ma problemu. Ale nie wtedy, kiedy robi ci się zarzuty z rzeczy prywatnych, które są nieprawdą, i one mogą wpłynąć na to, jak dzieci postrzegają ciebie…

Sprawa będzie miała finał w sądzie. Państwo Majdanowie zażądali od Wojewódzkiego 100 tys. zł, które chcą przeznaczyć na charytatywną fundację TVN “Nie jesteś sam”.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata Rozenek chce zrobić damę z Renaty Kaczoruk!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz