Małgorzata Kożuchowska nie myśli o operacjach plastycznych!Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zdaje sobie sprawę, że uroda jest jej niezaprzeczalnym atutem. W rozmowie z Faktem aktorka zapewnia, że nie zamierza w nią ingerować

– Chcę spokojnie patrzeć w lustro i mieć poczucie, że jestem sobą – wyjaśnia gwiazda. I choć wiele jej koleżanek z show-biznesu poprawia sobie urodę, to ona sama twierdzi, że nie czuje w związku z tym żadnej presji. Tym bardziej że bardzo ceni sobie naturalność w swoim zawodzie.

– My, aktorki, mamy to szczęście, że nie musimy być za wszelką cenę piękne i młode. Uprawiamy taki zawód, w którym liczy się przede wszystkim prawda. Opowiadamy historie ludzi, którzy są na różnych etapach życia – tłumaczy Małgorzata Kożuchowska. – Kiedy miałam 19 czy 25 lat i nie miałam zmarszczek, grałam role młodych dziewczyn. Teraz po czterdziestce gram role dojrzałych kobiet i matek. Nie mogłabym wyglądać już jak 19-latka, bo nikt by mojej postaci nie uwierzył. Kobiety, które traktują ten zawód poważnie, nie ulegają presji nienagannego wyglądu – zapewnia gwiazda.

Śledzisz wszystkie doniesienia ze świata show-biznesu? Uwielbiasz skandale i plotki? Wystarczy dobry refleks, szczegółowa wiedza na temat gwiazd oraz odrobina wolnego czasu, by szybko, łatwo i przyjemnie zarobić na celebrytach. Odpowiedz poprawnie na pytania w jak najkrótszym czasie i zgarniaj kasę.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Małgorzata Kożuchowska nie myśli o operacjach plastycznych!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz