Małgorzata Kożuchowska adoptuje dziecko?!Małgorzata Kożuchowska została mamą w wieku 43 lat. Stało się to możliwe dzięki naprotechnologii. Jest to metoda naturalnego planowania rodzicielstwa, która jednak ma niską skuteczność i jest krytykowana przez wielu lekarzy. Choć terapia trwa zwykle 18-24 miesiące, to aktorka zapewniała, że jej udało się osiągnąć sukces znacznie szybciej. Jak donosi pudelek.pl aktorka myśli już o drugim dziecku, ale tym razem rozważa już adopcję!

Jak przyznawała w rozmowie z ,,Vivą”: – Po dwóch miesiącach leczenia byłam w ciąży. I dopiero wtedy pani doktor przyznała mojemu mężowi, że z badań wynikało, że miałam może dwa, trzy procent szans na posiadanie dziecka.

Doświadczenie macierzyństwa zachwyciło aktorkę. Marzy ona już podobno o powtórce. Jak jednak ujawniają znajomi Kożuchowskiej, nie jest ona do końca przekonana, czy chce ponownie się poddawać terapii. Jak mówi informator: – Bardziej niż o urodzeniu drugiego dziecka Małgosia myśli o adopcji.

Kożuchowska rozważa to podobnież od wielu lat. Jeszcze przed ślubem wyznała w tygodniku ,,Wprost”, że marzy o tym, by dać szczęście porzuconemu dziecku. Jak mówiła: – W kraju jest mnóstwo dzieci, które potrzebują rodziny.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata Kożuchowska adoptuje dziecko?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz