Małgorzata i Radek Majdan chcą powiększyć rodzinęWiele osób nie dawało szans tej miłości, a jednak mimo upływu czasu Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.) i Radosław Majdan (46 l.) wciąż są ze sobą szczęśliwi. Nie jest tajemnicą, że para od dawna marzy o dzieciach. Teraz to marzenie ma szansę się spełnić.

Perfekcyjna Pani Domu ostatnio często widywana jest w warszawskim Centrum Leczenia Niepłodności. Pragnie dać ukochanemu, który ją rozpieszcza, coś od siebie. A nie ma nic piękniejszego niż dziecko, o którym od dawna oboje mówią. Tym bardziej, że Radek jeszcze tatą nie został.

Niestety z uwagi na problemy zdrowotne Małgosia, żeby zostać mamą, będzie musiała najprawdopodobniej poddać się zapłodnieniu in vitro. To właśnie dzięki tej metodzie urodziła wcześniej dwóch synów w trakcie trwania małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem (49 l.). Staś (12 l.) i Tadek (8 l.) uwielbiają przebywać z Radkiem, który traktuje ich jak własne dzieci. Mówi o nich „nasi chłopcy”. Były piłkarz odwozi chłopców do szkoły i spędza z nimi mnóstwo czasu. Małgorzata nie ma wątpliwości, że będzie świetnym ojcem dla ich wspólnego potomka. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to celebrytka ma szansę urodzić jeszcze zanim skończy 41 lat!
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata i Radek Majdan chcą powiększyć rodzinę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz