Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyjadą z Warszawy?!Para ma dość życia w wielkim mieście? Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana staje się coraz bardziej poważny. Para w Boże narodzenie będzie świętować pierwszą rocznicę swoich zaręczyn, a teraz okazuje się, że gwiazdy myślą nie tylko o ślubie, ale także o… wybudowaniu wspólnego domu! Do tej pory Rozenek i Majdan mieszkali w apartamencie na warszawskim Ursynowie, ale “Perfekcyjnej” najwyraźniej znudziło się to miejsce.

- Życie zawodowe prowadzą w stolicy, ale zgiełk i chaos wielkiego miasta zaczynają ich męczyć. Poza tym obydwoje wychowali się w domach, nie w blokach. To ich naturalne środowisko. I do tego tęsknią. Od kilku tygodni intensywnie szukają odpowiedniego terenu. Chcą, by było to miejsce ciche, najlepiej gdzieś blisko lasu – zdradził w rozmowie z magazynem “Świat & Ludzie” znajomy Małgorzaty Rozenek.

Jak donosi magazyn, decyzja o wyborze miejsca, w którym stanie wymarzony dom państwa Majdanów, należy przede wszystkim do gwiazdy. Były sportowiec bezgranicznie wierzy bowiem w jej gust.

- Główny głos ma Małgosia. Radek zdaje się na jej gust i w zasadzie akceptuje każde rozwiązanie. Wie, że Małgosia ma wyczucie, gust i smak. A urządzanie domu to jej żywioł. Nie może się doczekać, kiedy będzie dobierać sprzęty, urządzać, dekorować i kupować te wszystkie potrzebne drobiazgi.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyjadą z Warszawy?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz