Mała Harper Beckham już projektuje!Dzieci gwiazd to temat, który uwielbiają wszystkie media. Victoria i David Beckham mogą pochwalić się czwórką pociech, śmiało można powiedzieć, że przed każdą z nich wielka kariera stoi otworem. Głośno jest nie tylko o najstarszym synu pary, Brooklynie, ale również o ich córeczce.

Harper jest długo wyczekiwaną córeczką pary i prawdziwym oczkiem w głowie rodziców. Co za tym idzie – ciąży na niej ogromna presja. Victoria bardzo chciałaby, aby dziewczynka w przyszłości była częścią świata mody. Dotychczas pojawiły się plotki o rzekomo skrupulatnie zaplanowanej dla niej karierze modelki, pojawiły się także głosy o projektowaniu. Warto przypomnieć, że Harper ma dopiero pięć lat.

Na Instagramie Victorii pojawiło się właśnie nowe zdjęcie. Możecie zobaczyć na nim pannę Beckham w pracowni swojej mamy. Dziewczynka postanowiła pomóc fashionistce w pracy i… upinała sukienkę na manekinie. Victoria rozczuliła się w opisie zdjęcia, stwierdziła, że jest bardzo dumna ze swojego dziecka.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Mała Harper Beckham już projektuje!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz