Maja Sablewska wybaczyła facetowi zdradę?Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu są parą! Okazuje się, że stylistka wybaczyła muzykowi błędy z przeszłości i teraz znów zaczęła się z nim spotykać. Para na początku lutego wybrała się w romantyczną podróż na Półwysep Arabski. “Fakt” pokazał ich wspólne zdjęcia z plaży, na których wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Wyglądali na szczęśliwą i zgodną parę – w rozmowie z tabloidem przyznała jedna z osób mieszkająca w tym samym hotelu co Maja Sablewska.

Prowadząca “Sablewskiej sposób na modę” zaledwie kilka dni temu chwaliła się w sieci fotkami z wyjazdu. Wtedy jednak na portalu społecznościowym Maja nie pokazywała wspólnych zdjęć z ukochanym, ale za to mogliśmy podziwiać widoki oraz zgrabną figurę Sablewskiej. Teraz okazuje się, że była menadżerka gwiazd nie była tam sama…

Przypomnijmy, że para rozstała się kilka miesięcy temu. We wrześniu ubiegłego roku w mediach pojawiły się informacje o problemach w ich związku. Według doniesień prasowych, Maja Sablewska rozstała się z Wojciechem Mazolewskim przez jego niewierność. Plotkowano, że muzyk miał romans z Natalią Rybicką na planie filmu “Excentrycy”.
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Maja Sablewska wybaczyła facetowi zdradę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz