Maja Bohosiewicz spodziewa się dziecka!Ciąże gwiazd to temat, który porusza wiele osób. Celebryci na stanie błogosławionym potrafią zrobić niezły interes. Nic więc dziwnego, że często, przyszłe znane mamy chwalą się w Internecie zdjęciami swojego brzucha. Maja Bohosiewicz też postanowiła pochwalić się brzuchem!

Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, że siostra aktorki Soni Bohosiewcz, Maja jest w ciąży. Do tej pory sama zainteresowana nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła pogłosek. Wczoraj zamieściła natomiast zdjęcie swojego brzucha. Na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia, która powinna rozwiać wątpliwości o ciąży.

Maja prezentuje piękny i wysportowany brzuch, którego mogłaby jej pozazdrościć nie jedna kobieta. – Siódmy dzień z Ewą Chodakowską, szósty dzień z jogą, piąty miesiąc błogosławieństwa – napisała pod fotką. Niektórzy fani przejęli się tym widokiem. Stwierdzili, że Maja nie powinna tyle ćwiczyć w tak zaawansowanej ciąży. Jednak dla nas sprawa jest jasna. Maja postanowiła sobie zażartować z plotek na temat jej stanu błogosławionego. A może jadnak nie żartuje? Z celebrytami nigdy nic nie wiadomo. Jak sądzicie? Maja spodziewa się bobasa?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Maja Bohosiewicz spodziewa się dziecka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz