Magdalena Frąckowiak wrzuciła nagie zdjęcie na Instagram! Oszalała?Instagram Magdaleny Frąckowiak to niekończące się źródło prowokacyjnych treści. Polska modelka nie ma żadnych oporów przed pokazywaniem swojego seksownego ciała, co niestety nie każdemu przypada do gustu. Gwiazda kolejny raz odpowiedziała na zaczepki internautów!

Widok Magdaleny Frąckowiak nago to raczej nic nowego dla użytkowników Instagrama. 33-letnia modelka dość często i chętnie chwali się swoimi zdjęciami w samej bieliźnie, stroju kąpielowym lub wręcz całkiem bez żadnych ubrań. Większość jej fanów uwielbia pewność siebie Magdy i w komentarzach nazywa ją boginią. Na profil gwiazdy niestety regularnie zaglądają też tzw, internetowi hejterzy, którzy z lubością wytykają jej każde potknięcie i krytykują jej posty. Po publikacji nowego nagiego selfie w lustrze Magda musiała zmierzyć się z kolejną falą ostrych komentarzy.

- Magda przestań pić
- Jak to jest być tak bardzo zakochanym w sobie Magdo?
- Jeszcze Instagram to ogarnia?
- Słaby Photoshop

Magda Frąckowiak zazwyczaj ignoruje krytykę, ale tym razem zdecydowała się odpowiedzieć paru osobom na ich zaczepne komentarze.

- Po to, że to jest mój profil i robię na nim to, na co tylko mam k***a ochotę, dociera? – odpowiedziała na pytanie, dlaczego wstawia swoje gołe fotki.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Magdalena Frąckowiak wrzuciła nagie zdjęcie na Instagram! Oszalała?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz