Magdalena Boczarska za stara dla partnera?!Spora różnica wieku w związku może być przyczyną konfliktów i niedopasowania partnerów, choć oczywiście nie musi. Magdalenę Boczarską i Mateusza Banasiuka dzieli siedem lat, ale to nie stanowi problemu. Większym zmartwieniem są ich przeogromne różnice w charakterach, które co jakiś czas dają o sobie znać.

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w tym wypadku oznacza to problemy. Jak dowiedział się Fakt, związek Magdaleny Boczarskiej (38 l.) i Mateusza Banasiuka (31 l.) przeżywa ciężkie chwile, bo aktorka nie potrafi dostosować się do imprezowego trybu życia ukochanego.

– Bardzo się kochają, ale pewnych różnic po prostu nie przeskoczą. Mateusz uwielbia się bawić i imprezować ze znajomymi. Jak tylko ma wolną chwilę, chciałby ją wykorzystać na zabawę. Magda niekoniecznie – zdradza nam znajoma pary.

Banasiuk często więc widywany jest w warszawskich klubach bez swojej narzeczonej. – Mają z Magdą totalnie odmienne temperamenty i to mocno daje się jej we znaki. Dużo pracuje i po prostu nie ma siły, żeby dotrzymać kroku Mateuszowi – dodaje nasz informator. Boczarskiej pozostaje liczyć, że jej młodszy kochanek w końcu kiedyś się wyszumi…
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Magdalena Boczarska za stara dla partnera?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz