Magda Gessler znów pokazała się bez makijażu!Magdę Gessler bez żadnych wątpliwości można nazwać najbarwniejszą postacią polskiego show-biznesu. Absolutnie bezkompromisowa i szczera. Korzystając z mediów społecznościowych, utrzymuje kontakt z ogromną rzeszą fanów. W świątecznym klimacie opublikowała zdjęcie, którym zachwycili się internauci.

Zazwyczaj gwiazdy widzimy w pełnych stylizacjach, gdzie dba się o najmniejszy szczegół. W dobie mediów społecznościowych osoby znane z pierwszych stron gazet publikują zdjęcia z życia prywatnego. Mamy wobec tego okazję obserwować ich z innej strony. Bo przecież nie wszystko kręci się dookoła czerwonych dywanów i ścianek.

Magda Gessler na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie. Na fotce widać, że jest niepomalowana lub ma bardzo subtelny i delikatny makijaż. Zdjęcie wzbudziło duże zainteresowanie. Z pewnością dlatego, że Gessler w każdym odcinku programów, w których bierze udział lub wywiadach, zaskakuje swoimi bardzo oryginalnymi stylizacjami i najczęściej mocnym makijażem.

Tym razem mamy okazję zobaczyć ją w innej odsłonie. Internauci widząc opublikowaną fotkę, komplementowali Gessler.

“Super pani Madziu, jak zwykle z resztą”
“Fantastycznie Pani Madziu”
“Złota, cudowna kobieta”
“Pięknie Pani Magdo, jest Pani inspiracją”
“Cudowne. Z każdym zdjęciem coraz śliczniej Pani wygląda”
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Magda Gessler znów pokazała się bez makijażu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz