Magda Gessler uderza w Martynę WojciechowskąMartyna Wojciechowska wywołała ostatnio duże kontrowersje promowaniem plastikowych butelek. Swoją krytyczną uwagę względem podróżniczki postanowiła również wyrazić Magdalena Gessler, która w mediach społecznościowych wbiła jej szpilę.

Ok. miesiąc temu Martyna Wojciechowska na swoim Facebooku zareklamowała wodę w plastikowych butelkach, przekonując, że tego typu opakowanie jest dobre dla środowiska. Na dziennikarkę runęły wówczas gromy. Kinga Rusin i Anja Rubik w odpowiedzi rozpoczęly kampanię, aby nie używali plastikowych toreb i butelek, bo zaśmiecają morza i oceany. W opublikowanym przez tą pierwszą filmie zaapelowano do celebrytów, “którzy mają być przykładem dla społeczeństwa” więc powinni mówić prawdę, że plastik jest zły.

Gdy na profilu Magdy Gessler jedna z internautek zwróciła uwagę, że według niej celebryci nie powinni być traktowani jako wzór dla społeczeństwa ta odpisała: – Ale oni mogą wprowadzić dobre nawyki… Patrz Lewandowska… Ludzie ulegają ich wpływom. Następnie, zagadnięta o Wojciechowską dodała:

Martyna… Jest negatywnym przykładzie…
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Magda Gessler uderza w Martynę Wojciechowską

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz