Magda Gessler pomaga Weronice Rosati! W czym?Trzy miesiące temu została mamą i nie ma czasu zajmować się domem. Niestety Weronika Rosati (34 l.) zdaje sobie sprawę, że nie zapędzi do garów ukochanego Roberta Śmigielskiego ( 52 l.), który jest bardzo zajętym lekarzem. Na szczęście z pomocą pospieszyła Magda Gessler (65 l.). Fakt dowiedział się, że restauratorka podrzuca aktorce pyszne obiadki.

– Magda jest wieloletnią przyjaciółką Śmigielskiego, więc jego najbliżsi mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie. Rozpieszcza ich jak tylko się da – opowiada nam znajomy Gessler. Taki gest ze strony gwiazdy TVN dla Weroniki jest teraz szczególnie cenny, bo wróciła do gry w serialu „Diagnoza”. – Praca na planie i wychowywanie małej Elżbietki pochłaniają Weronikę bez reszty. Na szczęście teraz nie musi zajmować się takimi przyziemnymi rzeczami jak gotowanie – słyszymy.

Przypomnijmy, że pierwsza córeczka aktorki przyszła na świat w połowie grudnia w Los Angeles. Weronika dała jej imię po swojej wielkiej idolce – Elizabeth Taylor.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Magda Gessler pomaga Weronice Rosati! W czym?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz