Magda Gessler nie myśli jeszcze o wnukach!Magda Gessler to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Restauratorka nie tylko jest właścicielką kilku lokali w całej Polsce, ale w dodatku prowadzi program “Kuchenne Rewolucje” i jest jurorką w “Masterchefie”. Nic więc dziwnego, że dzieci gwiazdy, Tadeusz i Lara, wiele razy szczerze mówiły, że czasem brakowało im jej obecności.

Wygląda jednak na to, że Gessler wcale nie ma też zamiaru na razie sprawdzać się w roli babci! W nowym wywiadzie gwiazda przyznała bowiem, że zupełnie niespieszno jej do zajmowania się wnukami i – w przeciwieństwie do wielu innych mam – nie wywiera na swoich pociechach presji powiększenia rodziny.

- Oj, nie chciałabym jeszcze być babcią. W ogóle o tym nie myślę – wyznała w rozmowie z “Faktem” Magda Gessler. – W ogóle nie myślę przyszłościowo. Jest tu i teraz. Na tym się skupiam. Nie fiksuję się na tym by moje dzieci miały dzieci. Wydaje mi się, że takie myśli tylko sprawiają, że to się nie dzieje – dodała gwiazda.

Gessler przyznała też, że ma do swoich dzieci wielkie zaufanie i wie, że nigdy jej nie zawiodą.

– Moje dzieci są wolne i będą robiły to na co mają ochotę. Są bardzo mądre. Nawet mądrzejsze ode mnie. Uczę się od nich bardzo dużo. One same będą sobie wyznaczały priorytety.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Magda Gessler nie myśli jeszcze o wnukach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz