Magda Gessler nago?!To dopiero będzie skandal! Piotr Krajewski (45 l.) nie przestaje zaskakiwać i namalował akty znanych i lubianych gwiazd. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że żadna z tych celebrytek nie miała pojęcia, iż będzie pokazywana nago na wernisażu malarza i projektanta mody zarazem. Wśród nich jest również podobniza Magdy Gessler (65 l.). Gwiazdy już zmawiają się przeciwko Krajewskiemu. – Jeżeli naprawdę dojdzie do takiego happeningu, to myślę, że skończy się to w sądzie – mówi nam menedżerka Agnieszki Włodarczyk (38 l.).

„12 apostołek polskiego show-biznesu” – tak Krajewski nazwał swój wernisaż. Jak udało nam się ustalić, malarz i projektant mody namalował nagie polskie aktorki i zamierza pokazać je całemu światu. Wśród bohaterek jego pokazu znalazły się m.in. Małgorzata Kożuchowska (47 l.), Małgorzata Socha (38 l.), Edyta Herbuś (37 l.), a nawet Magda Gessler (65 l.)! Piotr nie widział ich nigdy nago, więc posiłkował się modelkami o zbliżonych do gwiazd kształtach. Nic więc dziwnego, że w środowisku panuje poruszenie. Sprawa najprawdopodobniej będzie miała finał w sądzie.

– Trzy osoby już zagroziły mi procesem, ale ja jestem artystą. Od zawsze robię to, co czuję. Po prostu sztuki nie da się zatrzymać – mówi nam Krajewski i dodaje: – Zresztą jak ja ich nie namaluję, to kto je tak doceni?

Sama Magda Gessler przebywa obecnie na wakacjach za granicą i nie chce zawracać sobie głowy tym, co dzieje się w kraju. Jednak jest prawie pewne, że po powrocie zaczerpnie rady prawników.

Wernisaż Krajewskiego zostanie otwarty dziś o godz. 19, w warszawskiej Kartonovnii przy ul. Hożej 51.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Magda Gessler nago?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz