Magda Gessler krytykuje gotowanie Polaków na Święta!Magda Gessler, czyli niekwestionowana kreatorka smaku, krytykuje Polaków. Sprawdźcie, jakie błędy popełniamy w trakcie przygotowań do wigilijnej kolacji.

Magda Gessler udzieliła świątecznego wywiadu dla “Gazety Wyborczej”, w którym krytykuje wigilijne potrawy polaków. Według niej rodacy źle przygotowują tradycyjne dania.

- Źle smażą karpia, rzecz jasna! Aż się poci od tłuszczu, sterczą mu ości i śmierdzi mułem. Niestety, to jest koniec świata. Udawanie, że to jakoś smakuje, jest udręką dla całego domu i wszyscy się modlą, żeby wreszcie spłynął ze stołu. Na drugim miejscu jest kupowanie produktów z niesprawdzonych miejsc (…). I używamy do sałat polskiej cebuli, która jest zbyt ostra. Lepsza jest biała – wylicza najczęstsze błędy Polaków Magda Gessler.

Gospodyni “Kuchennych rewolucji” przyznaje, że przygotowując wigilijną kolację korzysta z pomocy jednej ze swoich restauracji. Popisowym daniem Magdy Gessler podczas świąt jest karp po żydowsku.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Magda Gessler krytykuje gotowanie Polaków na Święta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz