Maffashion pozuje z mamą. Podobne?Maffashion pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z mamą. Internauci w komentarzach zauważyli mocne podobieństwo córki do matki. Julia Kuczyńska (30 l.) zaliczana jest do grona najpopularniejszych blogerek. Aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych regularnie chwali się zdjęciami w sieci, pod każdym z nich pojawia się wiele komentarzy.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia blogerka pokazała na Instagramie kilka starych zdjęć. Na jednym z nich pozuje matka Maffashion.

Wielu internautów rozpływało się nad wyglądem mamy Maffashion. “Jak dwie krople wody”, “Jesteś jej sobowtórem!” – pisały zachwycone fanki.

Jedna z fanek blogerki zwróciła jednak uwagę na coś innego. Wystosowała dość długi komentarz do Maffashion.

“Uważam, że się zmieniłaś. (…) Zawsze byłaś ciekawa, indywidualna, łączyłaś ciekawe ciuchy i powstawały zajebiste outfity. (…) Teraz wchodzę na profil dziewczyny, która pozuje w sporej większości w typowo damskich ciuszkach oraz makijażu, mającym tylko na celu sprawić, byś była ‘ładna’ do reklamy. Gdzie sie podziała ta świeżość? Zamiast tego odczuwam wrażenie, że ewoluujesz na typową modowa blogerkę, ktora ma tylko wyglądać i być ideałem większości kobiet. (…). Tęsknię za tamtym stylem, ja się pytam, co się stało, gdzie dawna Maff?” – czytamy w komentarzu.

Na odpowiedź Maffashion nie trzeba było długo czekać. Julia Kuczyńska stwierdziła, że zmienia się, jak każdy inny człowiek.

“Dawna maff to dawna maff. Jak każdy człowiek się zmieniam, dojrzewam, mam bardziej poukładane w głowie etc. Człowiek zmienia się wewnątrz i zewnątrz. Nic odkrywczego. Nie będę już tą samą maff. Nie jestem nastolatką, a kobietą mająca 30 lat. Mój styl ewoluował, dookreślił się. Dalej lubię zaszaleć, lubię eksperymenty i często kombinuje w ubiorze. Jednak wszystko jest bardziej adekwatne do etapu, na którym jestem. Kiedyś byłam bardziej chaotyczna. (…) Odniosę się do makijażu, bo tego jednego „zarzutu” nie rozumiem. Teraz, kiedy maluje się wręcz o połowę słabiej niż kiedyś, zrezygnowałam nawet z doczepianych rzęs, pokazuję się bardzo często bez makijażu, ty piszesz, że „widzisz dziewczynę w makijażu mającym ma celu bycie ładnym do reklamy”. To nie ma sensu. Każdy maluje się po to, by być ładnym. Ja ograniczyłam makijaż, bo czuję się od dłuższego czasu lepiej w takiej wersji” – odpowiedziała fance.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Maffashion pozuje z mamą. Podobne?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz