Maffashion odtworzyła najmodniejszy makijaż Sylwestrowy! Jak się Wam podoba?Wczorajsze wydanie Pytania na śniadanie z pewnością jeszcze przed długo pozostanie w pamięci wielu osób. Zaproszona do studia kosmetyczka postanowiła zaprezentować swoją wariację na temat sylwestrowego makijażu. Teraz wszystkie media rozpisują się o tym, że trochę ją poniosło…

Inspiracje szybko podłapały nie tylko “zwykłe” dziewczyny, ale również gwiazdy i celebryki. Jako pierwsza makijaż sylwestrowy w stylu PNŚ zaprezentowała Joanna Opozda, później w jej śladu poszła Maffashion. Jesteście ciekawe, która z nich zaprezentowała lepszy makijaż?

Obserwatorzy Maffashion zarzucali jej, że niezbyt przyłożyła się do wykonania swojego dzieła.

- Rzęsy stanowczo za krótkie icon wink Maffashion odtworzyła najmodniejszy makijaż Sylwestrowy! Jak się Wam podoba? coś trzeba z tym zrobić!

- Stop!! Makijaż niekompletny !:) zapomniałaś dokleić cekinki na brwiach, przeciez pani pokazywała w programie jak to zrobic::)) ::D:D::D

- Maffashion wybacz, ale niestety makijaż oryginalny o wiele lepiej wygląda icon biggrin Maffashion odtworzyła najmodniejszy makijaż Sylwestrowy! Jak się Wam podoba? U Ciebie brakuje tych “naturalnych” rzęs z kamyczkami icon biggrin Maffashion odtworzyła najmodniejszy makijaż Sylwestrowy! Jak się Wam podoba? – czytamy w komentarzach.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Maffashion odtworzyła najmodniejszy makijaż Sylwestrowy! Jak się Wam podoba?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz