Maffashion najpopularniejsza na Facebooku! Nowy ranking blogerówMaffashion jest bezkonkurencyjna – ma na Facebooku prawie 700 tys. fanów! Pozostawia daleko w tyle inne blogerki modowe. Littlemooonster96 dopiero na 15 pozycji, Jessiki Mercedes brak w zestawieniu.

Firma Sotrender, badająca trendy w polskim internecie, opublikowała kolejny raport. Tym razem dotyczy on popularności blogerów na Facebooku. Okazało się, że królową Facebooka jest Maffashion, czyli Julia Kuczyńska. Fanpage Maffashion w końcu września odnotował 696,5 tys. użytkowników, czyli o 9,9 tys. więcej niż miesiąc wcześniej (co równa się wzrostowi o 1 proc.). Obecnie fanpage Maffashion ma 703 159 fanów.

Na drugim miejscu zestawienia, jakie opublikowano na portalu Wirtualne Media, pojawia się blogerka Zuzanna Borucka. Na trzecim – Chujowa Pani Domu. W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze fanpage’e blogów kulinarnych i wnętrzarskich. Na 15 pozycję trafił fanpage Littlemooonster96. Bloga Jessiki Mercedes Kirschner zabrakło w rankingu największych stron na Facebooku, ale za to znalazł się w kolejnych zestawieniach – najbardziej angazujące strony (miejsce 9) i najbardziej interaktywne strony (miejsce 11).

Teraz, gdy Maffashion ogłosiła, że zaręczyła się z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje, jej popularność jeszcze wzrośnie. Obecnie na Instagramie blogerkę śledzi 869 tys. osób. Dla porównania – Jessica Mercedes może się pochwalić ponad 618 tys. followersów, a Macademian Girl – ponad 134 tysiącami.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Maffashion najpopularniejsza na Facebooku! Nowy ranking blogerów

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz