Madonna wie jak łączyć karierę z wychowaniem dziecka?!Madonna (58 l.) nie raz udowodniła już, że kariera karierą, lecz dla swoich dzieci jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Teraz artystka ma poważny problem ze swoim synem, Rocco (16 l.). Czy uda się zażegnać ich konflikt?

Problemy między Madonną, a jej synem rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Rocco towarzyszył matce podczas trasy koncertowej, lecz tuż przed świętami zdecydował, że nie chce wracać do Stanów Zjednoczonych, tylko woli pozostać w Londynie z ojcem Guyem Ritchiem i jego nową partnerką. Artystka ponoć zaczęła grozić mu prawnikami, więc nastolatek wynajął swoich. – Wyraził się bardzo jasno: nie chce wracać do Nowego Jorku. Powiedział, że nie chce mieszkać z matką. Nie dogaduje się z nią, co nie jest zaskoczeniem w przypadku dzieciaka w jego wieku – mówił wtedy Eric Buckley, pełnomocnik chłopaka.

Rocco ponoć ma duży żal do swojej matki. Chłopak był bardzo nieszczęśliwy. – Często zdarzały się kłótnie z wrzaskami i płaczem. Kiedy w Sztokholmie nie pojawił się w naszym samolocie okazało się, że miał plan ucieczki. Ostatecznie jednak zrezygnował z tego pomysłu i wrócił -mówił w rozmowie z TMZ współpracownik Madonny na trasie koncertowej, w której uczestniczył także jej syn.

Sprawa ostatecznie trafiła do sądu, który jeszcze w styczniu ma określić z kim ma mieszkać chłopak. Madonna nie ukrywa, że bardzo przeżywa konflikt z ukochanym synem. Na swoim Instagramie umieszcza archiwalne wspólne zdjęcia z przejmującymi opisami typu “Rocco jest słońcem mojego życia”. – To możliwe, aby być gwiazdą i dobrą matką! Szkoda, że nie żyjemy w społeczeństwie, które wspierałoby silne, niezależne, samotne, ciężko pracujące matki – napisała niedawno na swoim profilu.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Madonna wie jak łączyć karierę z wychowaniem dziecka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz