Maciej Zień szczerze o byłym mężu!Maciej Zień obecny na polskim rynku mody od ponad 20 lat. Designer przez lata odnosił sukcesy w polskiej modzie. Dwa lata temu przeszedł jednak duży kryzys zawodowy, który mocno odbił się na prestiżu jego marki i sytuacji finansowej samego Zienia. Fanów projektanta tak samo jak jego twórczość, interesuje także jego życie prywatne. Maciej Zień dokonał coming outu na początku 2014 roku, choć plotki o jego prawdziwej orientacji seksualnej krążyły po polskim show-biznesie już od dawna. Projektant opublikował wówczas na swoim Instagramie kilka zdjęcia z ówczesnym chłopakiem, a późniejszym mężem. I choć ich życie miało wyglądać jak sielanka, to jednak z czasem kochankowie się rozstali, a po danej miłości pozostały żal, rozgoryczenie i niesmak. Co o swoim byłym mężu napisał teraz Zień?

Kiedy Maciej Zień ogłosił w 2014 roku, że planuje ślub ze swoim ukochanym, gratulacjom i zachwytom nad jego odwagą nie było końca. Uroczystość ślubna odbyła się 5 maja 2014 roku w Brazylii, gdzie od kilku lat prawo dopuszczało już zawieranie małżeństw jednopłciowych. Zień pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z ceremonii oraz obrączkami, którymi wymienił się ze swoim dotychczasowym narzeczonym – Antoniem Texero. Obrączki miały im przynieść szczęście i powodzenie na lata. Tak się jednak nie stało…

Niestety, sielanka Zienia i jego świeżo poślubionego męża nie trwała długo, zbiegła się ona bowiem z czasem ze skandalem, który wybuchł w Polsce wokół projektanta. Między krawcem a jego współpracownikami doszło do poważnego konfliktu. Inwestor i wspólnik Zienia oskarżył go o działanie na szkodę spółki. Zień wyjechał wtedy na dłużej do Brazylii, zerwał kontakt z pracownikami swojego domu mody i zaczął prowadzić spokojne, rodzinne życie z dala od czekających go w Polsce problemów. Jak się jednak z czasem okazało, te dosięgnęły jednak także jego życia osobistego.

Maciej Zień i Antonio Texero – głośne rozstanie

W lipcu tego roku okazało się, że po idealnym małżeństwie Zienia i Texero nie ma już śladu. Mąż projektanta zaczął publikować na Facebooku szereg postów i filmiki, w których informował o rozstaniu z Maciejem Zieniem. Przystojny Brazylijczyk nie krył w nich smutku i żalu, które wynikały z faktu, że to właśnie projektant podjął decyzję o rozpadzie ich małżeństwa. Antonio wypłakiwał się wówczas do swojego telefonu i na kilka tygodni poleciał w odwiedziny do przyjaciół z Niemiec. W tym samym czasie Maciej Zień zaczął prace nad swoją książką biograficzną WięZIEŃ sukcesu, w której postanowił opisać relacje łączące go z byłym partnerem.

Maciej Zień o swoim byłym mężu w książce

To właśnie w niej projektant postanowił rozliczyć się z plotkami na temat jego małżeństwa oraz rozstania z mężem. Zień wyznał w niej m.in., że kiedy poznał Antonia, był zagubiony, a ten wykorzystał jego słabą sytuację finansową i mentalną. Jakie dokładnie słowa padły w publikacji?

Gdzieś w środku bardzo pragnąłem zmienić swoje życie. Na fali takiego poczucia, że musi być inaczej, związałem się z kimś. Kiedy teraz o tym myślę, tym bardziej patrząc, jak ta historia się skończyła, postawiłbym tezę, że jest taki typ ludzi, którzy czują – każdy z nas ich spotkał – czują słabość innych i potrafią ją wykorzystać. Budują siebie na czyjejś słabości…

Czasami dotyczy to finansów, czasami stanu psychicznego, natomiast oni pojawiają się u boku kogoś, kto jest słabszy, czy też ma słabszy moment, i grając rolę wybawiciela, terapeuty – tego, kogo akurat najbardziej nam potrzeba – realizują swoje zamierzenia. Człowiek w kryzysie staje się po prostu łatwą ofiarą.

Maciej Zień zapewnia jednak jednocześnie, że małżeństwo z Antoniem Texero było dla niego wielką lekcją, z której zamierza wyciągnąć nauczkę na przyszłość:

„Wszystko jest po coś. Także moje krótkie i dramatycznie zakończone małżeństwo. Nie uchronimy się przed popełnianiem głupot. Ale możemy z nich wyciągać wnioski. Ja wyciągnąłem. I dzisiaj bardzo mocno wierzę, że pewnych błędów nie popełnię już nigdy. Widzę, co robi czas. Jak leczy rany i zmienia rzeczywistość…”

Co na to Antonio Texero – były mąż Zienia?

Ciekawe, jak na takie opisy pożycia małżeńskiego zareaguje teraz były mąż Macieja Zienia. W końcu Antonio Texero znany jest z tego, że nie ma oporów przed opowiadaniem o szczegółach swojego życia prywatnego na Facebooku czy Instagramie… Spodziewamy się zatem szybkiej i ostrej reakcji Brazylijczyka!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Maciej Zień szczerze o byłym mężu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz