Maciej Zień opowiada o swoim mężu!Maciej Zień – nazywany przez wielu “carem polskiej mody”. Rok temu stał się bohaterem głośnej afery związanej z jego wspólnikiem i zniknął na jakiś czas. Wrócił z zupełnie nową energią i pomysłami. Jego najnowszą kolekcję znów oklaskiwały gwiazdy. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim opowiedział, co tak naprawdę się wydarzyło z jego spółką, jak zareagowali jego najbliżsi i jaką rolę w tym wszystkim pełni jego mąż… Tylko u nas Maciej Zień zdradził kulisy poznania Antonio. – To była miłość od pierwszego wejrzenia – powiedział.

Jego najnowszy pokaz licznie oklaskiwały gwiazdy, a wśród nich najbliżsi przyjaciele. Zabrakło jednak jednej twarzy… Dlaczego Małgorzata Kożuchowska nie zjawiła się na prezentacji nowej kolekcji Macieja Zienia?

Projektant opowiedział o głośnej aferze sprzed roku. Co tak naprawdę wydarzyło się między nim a jego wspólnikiem? Zień przecież został oskarżony o kradzież, a jego nazwisko przez długie tygodnie nie schodziło z kolorowej prasy. – Spotkały się dwa bardzo mocne charaktery i nie doszło do porozumienia w kilku kwestiach. Jak mógłbym okraść samego siebie? Tym bardziej że byłem osobą zarządzającą spółką – mówi Zień.

Maciej po raz pierwszy opowiedział o swoim małżeństwie. Decyzję o ślubie z Antonio podjął błyskawicznie. – Przechodziłem ulicą, wszedłem do baru i… pach! Antek zaczął rozmowę. Zapytał, co robię, zainteresował go mój plecak. Poszło od plecaka, od tamtej pory się nie rozstajemy – zdradził.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Maciej Zień opowiada o swoim mężu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz