Maciej Zakościelny jest najprzystojniejszym ojcem?!Maciej Zakościelny (36 l.) to bez dwóch zdań jeden z największych przystojniaków wśród rodzimych aktorów, a od niedawna także wśród ojców. Małe dziecko na rękach dodatkowo dodaje mu uroku. Aż miło popatrzeć.

Od lat wygrywa rankingi na najprzystojniejszego polskiego aktora, co za tym idzie ma wiele fanek, od których nie może się wręcz opędzić. Maciej Zakościelny nie jest już jednak do wzięcia. Aktor od ponad roku spotyka się z modelką Pauliną Wyką (31 l.), która dwa miesiące temu urodziła mu syna. Aktor nie ukrywa, że marzył o tej roli od dawna. – Nieskromnie powiem: wydaje mi się, że będę fantastycznym ojcem i myślę o tej roli z wielką przyjemnością – mówił kilka lat temu w wywiadzie. Jego słowa się sprawdziły.

Zakościelny kilka dni temu zabrał swoją partnerkę i syna na targi śniadaniowe na warszawski Mokotów. Maciek z niezwykłą czułością zajmował się chłopcem, odciążając przy tym swoją partnerkę. Na pierwszy rzut oka widać, że w roli ojca sprawdza się idealnie.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Maciej Zakościelny jest najprzystojniejszym ojcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz