Maciej Stuhr pochwalił się synkiem!Wczorajszą galę Europejskich Nagród Filmowych, która odbyła się we Wrocławiu, poprowadził Maciej Stuhr, który po raz kolejny świetnie sprawdził się w roli prowadzącego. A miał wyzwanie, bo cała gala odbywała się w języku angielskim. Przybyli na rozdanie Europejskich Nagród Filmowych goście głośno chwalili występ Stuhra jako konferansjera, który nie tylko po raz kolejny udowodnił, jak świetnym jest komikiem, ale też przemieszczał się między sceną i widownią, zgadywał gości, a nawet pokazał się w każdym z filmów nominowanych do EFA 2016! Jak to możliwe? Aktor zagrał krótkie scenki z nominowanych filmów, które potem zostały specjalnie zmontowane. Stuhr poradził też sobie z małą wpadką na żywo, gdy po jedną ze statuetek weszła na scenę niewłaściwa osoba. Nie to jednak najbardziej zaskoczyło przybyłych gości.

Już od samego początku było wiadomo, że skoro galę European Film Awards poprowadzi Stuhr, to nie zabraknie w niej odwołań do bieżącej polityki. I tak też było. Aktor galę rozpoczął w przebraniu uchodźcy, potem jeszcze nieraz nawiązywał do taktyki politycznej polskiego rządu. Jak choćby wtedy, kiedy na scenie rozmawiał z kompozytorem Zbigniewem Preisnerem. Mimo że gala był prowadzona po angielsku, to jednak aktor zaproponował, by panowie przeszli na chwilę na język polski.

– Może wtedy pokażą nas w telewizji publicznej? – zapytał kompozytor.

– Nie sądzę… – odrzekł cierpko Stuhr.

Wielkim szokiem dla wielu był zaś fakt, że Maciej Stuhr po raz pierwszy pokazał publicznie swojego syna Tadeusza Stuhra! Aktor spontanicznie wniósł dziecko na scenę i przedstawił. Chłopiec ma zaledwie 3 miesiące, ale doskonale odnalazł się na scenie. Maluch jest słodkim bobasem i całe galowe zamieszanie w ogóle go nie przestraszyło. Czyżby po tacie i dziadku czuł się na scenie jak ryba w wodzie? A może obycie w świecie filmowców ma po swoim “wujku Pedro”, jak zabawnie zwrócił się Stuhr do siedzącego w pierwszym rzędzie Pedro Almodovara.

W sieci od razu pojawiły się komentarze, że aktor jest co najmniej niekonsekwentny w swoim zachowaniu. Maciej Stuhr zawsze głośno deklarował, że chce oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Dlaczego tym razem zrobił wyjątek?

Mimo uszczypliwych komentarzy zgadujemy, że na kolorową okładkę Macieja Stuhra z synem i żoną Katarzyną Błażejewską nie możemy jednak póki co szybko liczyć. A mały Tadeusz Stuhr znalazła się na scenie EFA 2016, bo szczęśliwy i dumny tata chciał się nim po prostu pochwalić. I czy jest się czemu dziwić?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Maciej Stuhr pochwalił się synkiem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz