Maciej Musiał zrezygnował ze studiów!Maciej Musiał studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Niestety aktorowi z trudem wychodziło łączenie zajęć na uczelni z pracą, dlatego musiał zrezygnował. “Zabrakło mi czasu” -powiedział w programie “Pytanie na śniadanie”. Maciej Musiał (20 l.) jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Znany jest przede wszystkim z serialu “Rodzinka”, ale też grał m.in. w “Czasie honoru”, a także wziął udział w programie “The Voice of Poland”. Nic dziwnego, że aktorowi zabrakło czasu na studia.

- Byłem z siebie dumny, że zacząłem studiować. No i… zabrakło mi trochę czasu po prostu – powiedział w programie.

Aktor wyznał, że chciał poważnie podejść do nauki.

- W zależności od tego, jaką mamy sytuację na planie, jak położymy kamery, to inaczej ta sytuacja wygląda. Wydaje mi się, że filozofia uczy stawiania takich kamer w życiu i w ogóle daje milion innych punktów odniesienia. Można się prześlizgnąć po tych studiach, generalnie po każdym kierunku, ale nie chciałem tego robić – powiedział.

Na razie Musiał zrobił przerwę w nauce. Czy uda mu się wrócić na uczelnię? Może być ciężko, bo czeka go kolejne zajęcie. Po ponad 3 latach przerwy wraca na antenę program “Kocham Cię Polsko”, gdzie aktor będzie pełnił funkcję jednego z kapitanów.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Maciej Musiał zrezygnował ze studiów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz