Macaulay Culkin znów w sidłach nałogu?!Macaulay Culkin znów wpadł w nałóg? Po licznych odwykach miał już wrócić na prostą, jednak najnowsze doniesienia mogą zaniepokoić jego fanów.

Macaulaya Culkina świat poznał jako uroczego chłopca z kultowego “Kevina samego w domu”. Świetnie zapowiadający się młody aktor nie zrobił jednak kariery i choć od lat jest o nim głośno, to nie z powodu dokonań artystycznych, ale licznych uzależnień i odwyków. Pierwsze doniesienia o problemach Culkina pojawiły się w 2012 r., kiedy świat obiegły zdjęcia wychudzonego i niezdrowo wyglądającego aktora. W walce z nałogami miała mu pomóc nowa miłość. Dzięki wsparciu swojej dziewczyny aktor wrócił ponoć na prostą, ale nie na długo.

Macaulay Culkin wciąż zmaga się z nałogami – twierdzi informator serwisu RadarOnline.com. Niegdyś uzależniony od heroiny, teraz topi smutki w alkoholu.

Mało tego, Culkin zażywa podobno w dużych dawkach lek o nazwie Methadone, który jest stosowany przy leczeniu uzależnień od heroiny i morfiny. Dla aktora stał się on już sybstytutem narkotyków.

Niestety, zażywanie methadonu zbyt często i poza kontrolą lekarską niesie ze sobą duże ryzyko uzależnienia. Jeśli zobaczyłbyś Macaulaya, pomyślałbyś, że to bezdomny albo włóczęga – twierdzi źródło serwisu.

Trudno stwierdzić ile w tych doniesieniach jest prawdy, ale patrząc na ostatnie zdjęcia aktora z marca tego roku, nie dowierzalibyśmy w pełni plotkom.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Macaulay Culkin znów w sidłach nałogu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz