Łysina dopadła i księcia Harry’ego!Książę Harry, który z wiekiem robi się coraz bardziej pociągający (ech, te jego szelmowskie uśmiechy, żywe oczka i ruda broda…) zmaga się z przypadłością, która dopadła już dawno jego brata, a wcześniej ojca…

O co chodzi? O łysinę. To ona przyćmiła informacje o charytatywnym meczu, który Harry rozgrywał w Republice Południowej Afryki, a konkretnie w mieście Khayelitsha, uznanym za jedno z bardziej niebezpiecznych miast Afryki. To jednak nie jest ważne. Nieistotne jest także to, jak świetnie szło mu w polu karnym i jak finezyjnie dryblował. Najważniejsze – że nie uda mu się umknąć – jak śmieją się Brytyjczycy – klątwie mężczyzn z tego rodu. Ojciec i brat Harry’ego – książę Karol i książę William mają łysiny wyraźne i – choć na różne sposoby starają się je zatuszować zaczeską – to potrafią się też z tego śmiać. Śmiała się z łysiny męża i księżna Kate.

Ba! Śmiał się z brata i Harry. Bracia udzielili kiedyś zabawnego wywiadu, w którym Harry nabijał się z Williama, że łysieje, a William się odgryzał, że przynajmniej nie jest rudy. A teraz przyszła kryska… Bujna i ruda (mmmm, przepraszam, rozmarzyłam się…) czupryna młodszego wnuka królowej Elżbiety, do spółki z zawadiacką brodą czynią Harry’ego bardzo pociągającym młodym mężczyzną. Jako dzieciak był raczej zabawnym brzydalem – zwłaszcza w zestawieniu z zawsze ładniutkim Williamem. Ostatnie lata, gdy Harry zmężniał, spoważniał (na szczęście tylko z wyglądu, charakterek wciąż ma zadziorny) i zapuścił brodę uczyniły z niego gorącą partię. Zwłaszcza, że jakoś nie idzie mu ustatkowanie się.

Można powiedzieć, że Harry sam jest sobie winien! Jest taka teoria, że mężczyźni łysieją na dwa sposoby: jeśli łysieją od czoła, przez pogłębiające się zakola, to oznaka, że za dużo myślą. Jeśli zaś łysieją od czubka głowy – to sygnał, że uprawiają za dużo seksu. Jeśli więc łysinę traktować jako coś przykrego – pozostaje tylko cieszyć się szczęściem w nieszczęściu Harry’ego. Zdecydowanie mniej bowiem myśli, niż baraszkuje!
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Łysina dopadła i księcia Harryego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz