Luxuria Astaroth wróciła na salony!Kamila Smogulecka, znana lepiej jako Luxuria Astaroth, zdobyła popularność dzięki występom w teledyskach Donatana i wyznaniu, że “pije krew z okresu”. Jako 21-latka jest doskonałym przykładem na to, że do zrobienia kariery w show biznesie niewiele potrzeba.

Choć Smogulecka nie może już liczyć na promowanie jej przez Donatana, starała się wymyślić nowy sposób na istnienie w mediach. Była już modelką, piosenkarką i szafiarką, jednak to nie przyniosło jej oczekiwanego sukcesu. Przedsiębiorcza celebrytka postanowiła zrobić sobie przerwę od show biznesu i zainwestowała w kolejne zabiegi medycyny estetycznej, co szczegółowo relacjonowała na Instagramie. Poza regularnym wstrzykiwaniem botoksu, przeszła na dietę i zaczęła intensywnie uprawiać sport. Efektami metamorfozy chwaliła się w sieci, przy okazji lansując się na “ekspertkę od fitnessu”…

Wygląda na to, że Luxuria zatęskniła za bywaniem na salonach i w piątek “uświetniła” wybory Miss Północy w Sopocie. Do Opery Leśnej przyszła ubrana w krótką, żółtą sukienkę z wycięciami. Chętnie pozowała do zdjęć, wydymając swoje napuchnięte usta. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Luxuria Astaroth wróciła na salony!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz