Łukasz Jemioł ma nowego faceta!Łukasz Jemioł (33 l.) na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pierwszy raz publicznie pojawił się ze swoim przyjacielem! Jeszcze dwa lata temu projektant szukał miłości na portalu randkowym. “31 years old, 184 cm, 81 kg, muscular, single” – anonsował się. Dziś w mediach społecznościowych otwarcie fotografuje się z nowym towarzyszem. Ma nadzieję, że to właśnie z nim spędzi resztę życia.

Panowie pojawili się razem na ślubie Perfekcyjnej Małgosi i byłego męża Dody, spędzili także razem wakacje. Na profilu przyjaciela Łukasza nie brakuje fotek podpisanych: “With my love”.

Jemioł, pytany w wywiadzie dla “Gali”, co jest dla niego ważne w związku, jednym tchem wymieniał: “Seks jest podstawą. I miłość. Seks i miłość razem. Miłości w moim życiu są pogmatwane. (…) Moje życie uczuciowe to rollercoaster. W uczuciach jestem niestety coraz bardziej ostrożny. Kiedy byłem młodszy, szybciej się zakochiwałem, łatwiej”.

Wzorem dla niego są rodzice, którzy przeżyli ze sobą 45 lat. “Wydaje mi się to niesamowicie piękne, zwłaszcza gdy patrzę na to, co się teraz dzieje, na swoje miłości też”.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Łukasz Jemioł ma nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz