Luis Fonsi przyjechał do Zakopanego z całą rodziną!Jaka szkoda, że “Sylwester marzeń” z TVP już za nami. Ale na szczęście wspomnienia pozostaną. A najważniejszym jest koncert najsłynniejszego gwiazdora Luisa Fonsiego (40 l.) z Portoryko. Artysta, który przyleciał do naszego kraju ze swoją rodziną, przyciągnął przed telewizory blisko 8 mln widzów, a prawie 100 tys. zgromadził pod sceną w Zakopanem.

“Despacito” to hit 2017 r. Dzięki TVP wielu rodaków mogło usłyszeć go na żywo. Sylwestrową imprezę TVP obejrzało średnio ponad 4,7 mln widzów, a występ największej gwiazdy wieczoru jeszcze więcej!

Fonsi może być z siebie dumny.

- W Polsce świętował najlepszy rok w swojej karierze! – cieszą się jego fani.

Bo rzeczywiście 2017 r. bezsprzecznie należał do niego. Luis swoim hitem “Despacito” podbił listy przebojów na całym świecie, a teledysk do niego nadal notuje rekordowe wyniki oglądalności (4,6 mld odsłon na YouTubie). Jacek Kurski (52 l.), prezes TVP, zrobił wszystko, by udało się ściągnąć go do Polski. I udało się. “Mamy to! Hit 2017 i jego wykonawca Luis Fonsi z wielu propozycji wybrał Zakopane i TVP!” – napisał na Twitterze.

Wokalista na scenie w Zakopanem wykonał swoje największe hity, porywając publiczność do zabawy. Prezes TVP pochwalił się, że występ z “Despacito” obejrzało prawie 8 mln widzów. Po zejściu ze sceny muzyk dołączył do swojej rodziny, z którą przyjechał do Polski.

Odkąd w 2014 r. Luis poślubił modelkę Aguedę Lopez, towarzyszy mu ona na wszystkich większych imprezach. Para ma dwoje dzieci, w grudniu 2011 r. na świat przyszła ich córka Mikaela. W grudniu 2016 r. urodziło się ich drugie dziecko – syn Rocco.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Luis Fonsi przyjechał do Zakopanego z całą rodziną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz