Lucia Javorčeková rzuciła sport, by zostać modelkąTo mały krok dla kobiety, ale wielki dla światowego modelingu. Lucia Javorčeková, jedna z najpopularniejszych słowackich kolarek, postanowiła rzucić sport i całe swoje życie poświęcić temu, co robi najlepiej – pokazywaniu ciała przed obiektywem. Javorčeková stwierdziła, że większą karierę zrobi jako fotomodelka i od razu porządnie wzięła się do roboty. Wreszcie swoją największą pasję zamieniła w zawód, do którego – nie ukrywajmy – została stworzona!

Lucia Javorčeková uwielbia chwalić się pięknym, kształtnym ciałem. O jej apetycznym biuście śni każdy mężczyzna nie tylko ze Słowacji, ale i całej wschodniej (a może i nie tylko!) Europy. Dotychczas Javorčeková swoją fotomodelingową pasję musiała łączyć jednak z regularnymi, ciężkimi treningami i startami w kolarskich zmaganiach. Teraz nadszedł czas na koniec udręki.

Jak informuje czeski „Blesk”, Lucia nie musi się już dłużej męczyć. Kobieta postanowiła, że zrezygnuje ze sportu, a w pełnym wymiarze czasu zajmie się modelingiem. 26-latka wierzy, że wielka popularność, którą zdobyła publikując gorące zdjęcia na Instagramie, przełoży się na korzystne i ciekawe oferty od najlepszych na świecie fotografów i pism dla panów.

Słowaczka jest świadoma swoich atutów i to na nich chce zbić fortunę. Nie zapomina jednak o innych pasjach. Karierę w modelingu chce łączyć z pracą DJ-ki. Cały czas zamierza też wspierać swojego kolarskiego idola Petera Sagana. Byle tylko utytułowany Słowak, widząc Javorčekovą przy kolarskiej trasie, dał radę skupić się na pedałowaniu.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Lucia Javorčeková rzuciła sport, by zostać modelką

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz