Louis Tomlinson ma już nową dziewczynę!Louis Tomlinson, wokalista najpopularniejszego obecnie boys bandu na świecie, zapłodnił niedawno ledwo co poznaną stylistkę z Los Angeles. Chociaż ciąża była całkowitą wpadką, postanowił nadal spotykać się z Brianą Jungwirth i próbować wychować z nią dziecko. Jak jednak donoszą media za oceanem, związek z rozsądku jednak się nie udał. Tomlinson porzucił matkę swojego pierwszego potomka jeszcze przed porodem. Na dodatek już znalazł sobie nową dziewczynę.

Rzucił ją. Briana będzie rodzić w styczniu. Miała nadzieję, że później Louis się jej oświadczy. Nie tego się spodziewała – relacjonuje informator magazynu Life&Style. Próbowali naprawić swoje relacje, Louis przedstawił ją nawet swojej matce. Chociaż ich związek się nie udał, nie będzie się migał od płacenia alimentów i zadba o przyszłość swojego dziecka.

Młody gwiazdor nie marnował jednak czasu i pocieszenie znalazł już ponoć w ramionach aktorki Danielle Campbell. Ciekawe, czy tym razem będzie ostrożniejszy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Louis Tomlinson ma już nową dziewczynę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz