Lindsey Pelas nie zamierza zmniejszać biustu pomimo ogromnego bólu!Lindsey Pelas “zasłynęła” w mediach społecznościowych głównie dzięki swojemu ogromnemu biustowi. 26-latka z Luizjany intensywnie promuje się w sieci jako “modelka i propagatorka fitnessu oraz zdrowego stylu życia”, a dzięki wyzywającym i roznegliżowanym zdjęciom doczekała się już sporego grona fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 7 milionów internautów.

Modelka, która ma na koncie kilka sesji dla Playboya i innych magazynów dla panów, jeszcze niedawno skarżyła się, że jej imponujący biust w rozmiarze 30HH zamienił jej życie w piekło. Ciężkie – i jak zapewnia Lindsey – naturalne piersi ważą ponoć niemal 10 kilogramów i mocno obciążają kręgosłup dziewczyny.

Choć Pelas planowała poddać się operacji zmniejszenia biustu, to ostatnio zmieniła zdanie, zdając sobie chyba sprawę, że wielki dekolt to jej główny znak rozpoznawczy.

Każda kobieta, która dobrowolnie zmniejszyłaby takie piersi, musiałaby zwariować – zapewnia w rozmowie z brytyjskim The Sun. To biust-marzenie, nigdy się go nie pozbędę!

Zobaczcie, jak wyglądają “naturalne” krągłości Amerykanki. Myślicie, że za kilka zmieni zdanie co do ich rozmiarów?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Lindsey Pelas nie zamierza zmniejszać biustu pomimo ogromnego bólu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz