Lily-Rose Depp też broni ojca!Po tym, jak Amber Heard oskarżyła Johnny’ego Deppa o nadużywanie alkoholu, narkotyków oraz przemoc fizyczną, w obronę bierze aktora jego 17-letnia córka. Podzieliła się uroczym zdjęciem. Echa głośnego rozstania Johnny’ego Deppa i Amber Heard nie cichną. Aktorka złożyła papiery rozwodowe wraz z długą listą żądań oraz oskarżyła Deppa o to, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Podobno rodzina aktora pospieszyła do Los Angele, by go wspierać, tym bardziej, że Johnny Depp dopiero co stracił ukochaną matkę.

Publicznie w obronę aktora wzięła jego 17-letnia córka, aktorka i modelka Lily-Rose Depp:

“Mój tata jest uroczą i najbardziej kochającą osobą na świecie, jaką znam” – napisała pod zdjęciem na Instagramie. – “Jest wspaniałym ojcem dla mnie i mojego brata i każdy, kto go zna, przyzna mi rację”.

Pod zdjęciem przedstawiającym malutką Lily-Rose i opiekującego się nią aktora wielu fanów Johnny’ego Deppa wyraziło swoje poparcie oraz zapewnienia, że nie wierzą w oskarżenia Amber Heard. Wiele osób twierdzi, że Amber zmyśliła wszystko, by wygrać w sądzie jak największą część fortuny Deppa, szacowaną na ok. 400 milionów dolarów. Ponieważ małżonkowie nie podpisali intercyzy, Heard ma prawo do połowy majątku.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Lily Rose Depp też broni ojca!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz