Lily-Rose Depp jest przeraźliwie chuda!Córka Johnny’ego Deppa oraz Vanessy Paradis, która od dłuższego czasu coraz lepiej radzi sobie jako modelka i aktorka, pojawiła się 73. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Lily-Rose Depp promuje we Włoszech swój najnowszy film, Planetarium, w którym wystąpiła u boku samej Natalie Portman. Jak zaprezentowała się podczas filmowego święta?

Jeszcze do niedawna Lily-Rose, za każdym razem, kiedy stawała w błysku fleszy, wydawała się skrępowana obecnością fotoreporterów. Ostatnio nabrała jednak pewności siebie. Doświadczenia w modelingu i aktorstwie zrobiły swoje. Nazwisko i podobieństwo do znanych rodziców to dla niej przepustka do wielkiego świata. Wygląd muzy projektanta Karla Lagerfelda, dla której scenarzyści specjalnie piszą role, zaczyna jednak niepokoić fanów.

W Wenecji młoda artystka zaprezentowała się w dwóch stylizacjach, które podkreśliły jej przeraźliwie chudą sulwetkę. Najnowsze zdjęcia 17-latki wywołały już prawdziwą lawinę komentarzy na temat jej wyglądu i wagi. Depp dosłownie niknie w oczach!
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Lily Rose Depp jest przeraźliwie chuda!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz