Liam Hemsworth znów rzuci Miley Cyrus?!Liam Hemsworth (26 l.) jest niesamowicie wyrozumiałym mężczyzną. Świadczy o tych choćby fakt, że dał kolejną szansę Miley Cyrus (23 l.). Byłej narzeczonej, która upokorzyła go przed całym światem odstawiając taniec godowy na kroczu Robina Thicke’a. Liam wybaczył. Mężczyzna musi palić się ze wstydu za każdym razem, gdy jego dziewczyny wychodzi bez stanika z domu albo bez majtek na ściankę. Jednak zaciska zęby i w imię miłości znosi cudactwa ukochanej. Jest jednak coś, czego przyskrzynia zdzierżyć nie może – marihuana palona w wielkich ilościach.

Mieli ostatnio wielką awanturę. Liam powiedział Miley, że chce, by przestała palić. Nie może uwierzyć w to jak często jego dziewczyna jest na haju. Każdego dnia, gdy Liam wraca do domu, śmierdzi w nim marihuaną. Jest zirytowany – zdradza informator.

Miley kocha palić skręty i uważa, że jest to coś, z czym można się afiszować. Ostatnio wróciła zdjęcie z jointem w buzi. Paliła o 4 nad ranem. Przeszkadzałoby Wam, jeśli Wasz partner/partnerka codziennie chodziłby na haju?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Liam Hemsworth znów rzuci Miley Cyrus?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz