Lewy miał wypadek samochodowy!Robert Lewandowski miał wypadek samochodowy! Piłkarz był uczestnikiem kraksy, do której doszło w niedzielę w Monachium. Jak podaje Sport1.de, w jego samochód miał wjechać inny pojazd, gdy Lewandowski jechał po Anię na lotnisko. Na szczęście skończyło na stłuczce, w której nikomu nic się nie stało. Portal poinformował, że wypadek nie był spowodowany przez Roberta. Szkody zostały oszacowane na około 25 tysięcy Euro!

Pojawiły się jednak spekulacje, że incydent drogowy z udziałem Roberta Lewandowskiego mógł mieć wpływ na decyzję Pepa Guardioli, trenera Bayernu Monachium. W starciu z Benficą Lizboną, polski zawodnik zagrał dopiero w samej końcówce meczu. Zaraz po spotkaniu, Robert Lewandowski został zapytany, czy niedzielna stłuczka była powodem jego krótkiego występu w meczu.

“To nie miało żadnego znaczenia. Myślę, że trener uznał, że przyda mi się chwila wytchnienia i dobrze będzie jak odpocznę. Pewnie wpływ na jego decyzję miał też fakt, że groziło mi zawieszenie za żółte kartki. Być może też chciał wywołać moją złość. Na pewno ten odpoczynek mi się przyda” – powiedział w Canal Plus.

Cieszymy się, że Robertowi nic się nie stało i trzymamy kciuki za sukcesy jego drużyny w Lidze Mistrzów!
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Lewy miał wypadek samochodowy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz