Lewandowski dziękuje za życzenia urodzinowe!Robert Lewandowski zdradził, co jest dla niego najcenniejszym prezentem. 21 sierpnia 2017 napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium skończył 29 lat, przez co jego wszystkie profile w mediach społecznościowych zalała fala życzeń od tysięcy fanów. Lewy serdecznie podziękował za wszystkie miłe słowa i przy okazji zdradził, z jakiego podarunku cieszy się najbardziej.

Robert Lewandowski skończył 29 lat, co nie umknęło uwadze tysiącom fanów piłkarza, którzy masowo zalali wszystkie jego profile w mediach społecznościowych falą życzeń. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium nie pozostał wobec tego obojętny i jeszcze tego samego dnia podziękował za wszystkie miłe słowa. Lewy zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Domyślacie się, co jest dla niego najcenniejszym prezentem?

Robert Lewandowski odpowiedział na życzenia swoich wielbicieli w osobnym poście na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Wiemy już, co tak naprawdę ma dla niego największą wartość w życiu.

– Jesteście wspaniali! Dziękuję Wam za wszystkie życzenia i za każde dobro słowo. Dziękuję mojej rodzinie, jesteście moim największym prezentem każdego dnia – napisał Robert Lewandowski .

Szczere i wzruszające słowa piłkarza z pewnością przypadły do gustu jego żonie Annie Lewandowskiej, która z resztą była jedną z pierwszych osób, które złożyły piłkarzowi życzenia urodzinowe w social media.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Lewandowski dziękuje za życzenia urodzinowe!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz