Lewandowscy wypoczywają na plaży. Fani krytykują Roberta!Dla polskich piłkarzy udział w Mundialu się zakończył, ale równie stresujący był powrót do kraju. Robert i Ania postanowili uciec od medialnego szumu i wybrali się z córką nad morze.

Rodzina Lewandowskich wybrała się na zasłużony urlop. Na uroczym zdjęciu widać jak szczęśliwi rodzice pomagają Klarze dotrzeć na brzeg morza. Choć zdjęcie szczęśliwej rodziny zachwyca, to nie obyło się bez negatywnych komentarzy. Hejterzy zarzucali Robertowi przegraną w Rosji i sugerowali powrót do treningów, zamiast wylegiwanie się plaży. W obronie rodziny stanęli jednak fani, którzy komentowali, że urlop należy się każdemu. Bo choć kariera jest ważna, to przecież kluczem do szczęścia jest pełna i zdrowa rodzina.

“Nie wyszli z grupy ale przynajmniej wakacje mają. Jakiś plus”, “No i już na wakacje… można było jeszcze pograć…. Jak by się chciało”, pisali hejterzy.
“Wspaniałego odpoczynku wam życzę! Bo rodzina jest najważniejsza! Dzięki że Polska była na mundialu”, stanęli w obronie fani.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Lewandowscy wypoczywają na plaży. Fani krytykują Roberta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz