Lewandowscy myślą już o dziecku?!Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, udzieliła wywiadu magazynowi “Grazia”. Opowiedziała w nim m.in. o małżeństwie syna z Anną Lewandowską.

Iwona Lewandowska jest mamą jednego z najpopularniejszych polskich sportowców, Roberta Lewandowskiego. Piłkarz odnosi coraz większe sukcesy – nic więc dziwnego, że jego życie prywatne wzbudza tak duże zainteresowanie. Pani Lewandowska udzieliła wywiadu magazynowi “Grazia”. Rozmowa dotyczyła m.in. małżeństwa jej syna z Anną Lewandowską. Teściowa trenerki fitness opowiedziała o początkach związku pary. Anna zrobiła na niej dobre wrażenie, chociaż była zaskoczona, że wybranka jej syna trenuje karate:

“Kiedy Robert powiedział mi, że Ania uprawia karate, trochę się zdziwiłam. Pomyślałam: “Taka drobna dziewczyna i karate. No OK”. Oboje z Robertem jej kibicowaliśmy, jeździliśmy na zawody. Oni z Anią świetnie się uzupełniają. Mają mnóstwo obowiązków zawodowych, ale potrafią to sobie poukładać. Jedno radzi się drugiego, jedno wspiera drugie” – mówi pani Iwona.

Anna Lewandowska poza sportem zajmuje się też promowaniem zdrowego stylu życia. Ma swojego bloga, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obok Ewy Chodakowskiej jest najbardziej popularną (i cenioną) w Polsce trenerką fitness. Dba również o dietę swojego męża. Mama Lewandowskiego twierdzi, że to także dzięki niej piłkarz osiągnął taki sukces:

Kto wie, czy bez Ani zaszedłby tak daleko… Nie mówiąc już o tym, że ona, jako dietetyczka, dba o to, co Robert je. I robi to świetnie, co widać i po wyglądzie, i po sprawności fizycznej mojego syna – dodaje Iwona Lewandowska.

Padło również pytanie o plany rodzicielskie Anny i Roberta. Pani Iwona widzi piłkarza w roli ojca:

Robert jest chrzestnym. Bardzo lubi nosić chrześniaka, pasuje mu małe dziecko. A kiedy nadejdzie odpowiedni czas, to będzie miał swoje.

W ostatnim czasie pojawiły się plotki na temat ciąży Lewandowskiej. Mamy nadzieję, że już niedługo para sportowców doczeka się potomka.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Lewandowscy myślą już o dziecku?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz