Leonardo DiCaprio zachwycił się obrazami polskiej modelki. Której?Aga Boryń zaprezentowała swoje prace na jednej z największych wystaw sztuki malarskiej na świecie w Miami. Jej prace oglądała między innymi Paris Hilton i Leonardo DiCaprio.

Polska modelka Aga Boryń jakiś czas temu mieszkała w Miami. To tam właściciel słynnej galerii zaproponował jej współpracę, która polegała na tym, że jego malarz przygotował kopię jednego z jej zdjęć. Dzieło zostało zaprezentowane na słynnej wystawie w Miami.

Aga Boryń z wielkim sukcesem w Miami

Seksowna modelka w pozująca w samym bikini na plaży w Miami zachwyciła odwiedzających. Okazało się, że na tej samej wystawie był również obraz Paris Hilton i sławna celebrytka uczestniczyła w wydarzeniu. To nie koniec sław, które odwiedziły galerię. Był tam też Leonardo DiCaprio, który przeszedł wszystkie sale wystawowe i widział też obraz naszej polskiej modelki.

“Nie mogłam w to uwierzyć, bo Art Basel Miami 2017 to największa wystawa sztuki na świecie organizowana tylko w trzech miejscach: w Szwajcarii, Hong Kongu i właśnie w Miami. Ludzie zjeżdżają z rożnych kontynentów na trzydniową imprezę, gdzie mogą podziwiać, ale i kupić obrazy” – wspomina Aga Boryń.

Jak udało nam się ustalić, właściciel wystawy już zaproponował modelce dalszą współpracę.

Aga Boryń pracuje jako fotomodelka. Ma za sobą wiele sesji poza granicami Polski. W Libanie została Miss Foto i Miss Bikini na World Next Top Model.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Leonardo DiCaprio zachwycił się obrazami polskiej modelki. Której?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz