Leonardo DiCaprio odpoczywa w MeksykuLeonardo DiCaprio postanowił odpocząć po trudach ostatnich tygodni. Ilość obowiązków zawodowych, które gwiazdor wziął na swoje barki była ogromna. Producent i aktor pracował nad kilkoma filmami jednocześnie. Na zasłużony urlop Leo wybrał się do Meksyku. Tam, na gorącej plaży zaprezentował swoje wdzięki…

Jeszcze kilka lat temu wielu mężczyzn mogło zazdrościć Leonardo DiCaprio idealnej sylwetki. Dziś po wysportowanym ciele gwiazdora nie ma ani śladu. Aktor pokazał się w samych kąpielówkach podczas swoich wakacji w Meksyku. Naszą uwagę przykuł duży brzuch Leo, który najwyraźniej nie miał czasu na regularne wizyty na siłowni. Obowiązki zawodowe musiały wziąć górę nad dbaniem o sylwetkę, ponieważ w tak złej formie jeszcze gwiazdora nie widzieliśmy. Coraz większy brzuszek zdawał się jednak nie przeszkadzać DiCaprio, który ani na chwilę nie stracił humoru.

Podczas urlopu, Leonardo towarzyszył wieloletni przyjaciel, Lukas Haas. Zabrakło jednak Niny Agdal, z którą aktor był ostatnio związany. Niezabranie ukochanej na urlop może potwierdzać ostatnie plotki o kryzysie w związku pary. Wciąż nie wiadomo jednak, czy to chwilowe rozstanie kochanków czy definitywny koniec ich związku.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Leonardo DiCaprio odpoczywa w Meksyku

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz