Leonardo DiCaprio odnalazł w końcu prawdziwą miłośćCzyżby Leonardo DiCaprio w końcu przestał skakać z kwiatka na kwiatek? Aktor spotyka się obecnie z duńską modelką, Niną Agdal i wszystko wskazuje na to, że tym razem kawaler postanowił ustatkować się na dłużej. Ostatnio paparazzi po raz kolejny przyłapali parę razem podczas wieczornego spaceru po ulicach Nowego Jorku.

Leonardo DiCaprio prowadzi dość bujne życie miłosne. Od lat słynie z zamiłowania do imprez oraz pięknych kobiet. Mimo że aktor przekroczył czterdziestkę i nie przypomina już czarującego Jacka z “Titanica”, w dalszym ciągu nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Nie tak dawno media informowały o rzekomym związku popularnego aktora z polską modelką Elą Kawalec. Teraz zagraniczne portale zasypują nas doniesieniami o romansie z duńską modelką Niną Agdal. Długie włosy, piękne, piwne oczy i ciemne oczy. Do tego idealna figura… Trzeba przyznać, że Nina to naprawdę piękna kobieta. Para często widywana jest razem na wspólnych spacerach czy też wieczornych wyjściach na miasto. Paparazzi przyłapali ostatnio zakochanych na ulicach Nowego Jorku. Wyglądają na szczęśliwych? Czy Leo spotkał w końcu prawdziwą miłość.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Leonardo DiCaprio odnalazł w końcu prawdziwą miłość

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz